UNIQ İSTANBUL’DA OYUNCAK BEBEĞİNİ TASARLA! 30 mayıs cumartesi

0

UNIQ İSTANBUL’DA 

UNIQ İstanbul OYUNCAK BEBEĞİNİ TASARLA

UNIQ İstanbul OYUNCAK BEBEĞİNİ TASARLA

OYUNCAK BEBEĞİNİ TASARLA!

İstanbul’un yeni nesil kültür, sanat ve eğlence mekanı UNIQ İstanbul düzenlediği atölyelerle, 6-12 yaş arası çocukları sanatla buluşturuyor. Birbirinden farklı atölye çalışmalarıyla çocuklar hem eğleniyor hem öğreniyor.

UNIQ Çocuk Atölyesi’nde bu hafta; ‘Oyuncak Bebeğini Tasarla’ atölyesinde Uzman Eğitmen Banu Kurt ile gerçekleşecek workshop’ta, çocuklar hayallerindeki bez bebekleri tasarlayacak. Oyun arkadaşlarını kendi başlarına yaratacakları bu özel etkinlik, 14.00-16.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Kontenjanın sınırlığı olduğu workshop’un biletleri biletix’te satışta.

Aile boyu sanat, eğlence ve keyif Uniq İstanbul’da

30 Mayıs Cumartesi günü çocuklar UNIQ Gallery’de oyuncak bebeğini tasarlarken, büyükler UNIQ İstanbul’un yemyeşil doğasıyla buluşup; dünya lezzetlerini keşfedecekler. Ayrıca, UNIQ Müze’de yer alan ‘Muhteşem Yüzyıl: Teşhir-i İhtişam’ ile Turkmall Sanat’ta devam eden “Anadolu’dan Genç Sanat–I” sergisini de izleyebilir, Zuhal Müzik, Penzz Shop, D&R ve Tırtıl Kids gibi mağazaları ziyaret ederek çocuklarıyla birlikte dolu dolu bir hafta sonu geçirebilirler.

Share.

About Author

Leave A Reply