TED BAKER’DAN DEBENHAMS’A ÖZEL ÇOCUK KOLEKSİYONU!

0

Dünyada geniş ürün yelpazesi ve çok katlı mağaza konseptiyle hizmet veren Debenhams’ın tasarımcıları arasında yer alan Ted Baker, çocuklar için cıvıl cıvıl bir koleksiyona imza attı. 0-14 yaşları arasındaki çocuklar için özel olarak hazırlanan koleksiyon erkekler ile kızlar arasında şıklık yarışı başlatacak!

İngiltere’nin ünlü tasarımcılarından Ted Baker, göz alıcı güzelliği ile büyüleyen flamingo, baharın temsilcisi rengarenk çiçek formları ve okyanusun derinliklerinden gelen deniz altı güzelliklerini koleksiyonda buluşturuyor. Yaz günlerinin en sıcak anlarına eşlik eden mayo modelleri, akşam serinliğinin keyfe dönüştüren tiril tiril elbiseler ve ilhamını doğadan alan erkek tişörtleri tasarımcının imzasıyla Debenhams mağazalarında yerini alıyor.

Kaliteli kumaşlar ile sezonun trendlerini harmanlayan tasarımcı, çocuk modasına yeni bir soluk katıyor. Stil sahibi çocuklar yaratan Ted Baker, rahat ve kullanışlı modelleriyle her yaşa hitap ediyor. Sade şıklık sunan tasarımlar sıcak havalara meydan okuyan formlarıyla Debenhams çocuk koleksiyonunda sunuluyor.

Share.

About Author

Leave A Reply