Playinn Parti Evi Kozyatağında Hizmetinizde

0

NELER YAPIYORUZ

Çocuğunuza ya da sevdiklerinize PLAY INN Oyun ve Parti Evi’nde unutamayacağı bir parti hediye edin. İstanbul Anadolu Yakası Kozyatağı’nda 180 m2 lik alanda bulunan Play Inn Oyun ve Parti Evi’nde, ebeveyn ve çocuk alanın aynı katta olması avantajının yanında bahar ve yaz partileri için bahçe bölümü de bulunmakta.Çocuğunuz ve arkadaşları için keyifli ve güvenli bir oyun alanına sahip olan Play Inn Oyun ve Parti Evi’de lego-oyun odası, tırmanma duvarı, mini disko ve kareoke alanı gibi çocukların ilgisini çekebilecek alternatif alanlar mevcut. Animatör eşliğinde birbirinden eğlenceli oyunlarla geçen partiler sizin ya da çocuğunuzun hayal ettiği her türlü konsepte uygun olarak organize ediliyor.

Oyun grupları ve farklı atölye çalışmalarına da ev sahipliği yapan Play Inn Oyun ve Parti Evi’nde çocuklu cafe ve brunch imkanıda mevcut. Çocuklar oyun kulübünde eğlenirken ebeveynler de cafe bölümünde rahatça vakit geçirip keyifli bir mola imkanı buluyorlar.

Farklı parti paketleri mevcut olup misafirlerinize sunacağınız ikramları özenle hazırlanmış çocuk ve yetişkin menülerinden seçim yapabilmenizin yanında pasta ve ikramları dışarıdan da getirebilme fırsatı sunuluyor.

Doğum Günü

 Çocuğunuz ve arkadaşları ile Play Inn Oyun ve Parti Evi’nin oyun alanını (masal odası, lego odası, tırmanma duvarı, resim atölyesi, mini disco, karaoke) keşfederek, birbirinden eğlenceli oyunlar ve süprizlerle dolu keyifli bir doğum günü yaşarken sizler de parti evinin Cafe bölümümüzde dostlarınızı rahatça misafir edebilirsiniz.

Doğum günü partisinde, hem büyükler hem çocuklar için, tatlılar – tuzlular – tüm içecekler kısacası tüm ikramlar bizden !
Dilerseniz çocuğunuzun doğum günü partisini sabah yapabilir, sevdikleriniz ile PLAY iNN Oyun ve Parti Evi’nin zengin açık büfe brunch’ının tadını çıkartabilirsiniz.
İkramlarımız tamamiyle katki maddesiz ev yapımıdır.

PASTALAR

Çizgi film karakterlerinden, yarış arabalarına, palyaçolardan, futbolculara kadar, renk renk, çeşit çeşit pastalarımızdan dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
Pastalarımızdaki tüm malzemeler titizlikle seçilmekte, hijyenik ortamda tamamen el yapımı tasarımlar olarak üretilmektedir.

PARTİ TEMALARI

temalar

 

OYUN GRUBU

18-36 ay arasındaki çocuklar oyun grubunda eğitmenimiz ile fiziksel ve bilişsel aktivite ve atölye çalışmalarına katılıyor, yaşıtlarıyla iletişim kurarak sosyalleşiyor ve bol bol hareket ediyor. Oyun grubumuzun amacı bilişsel, dil, motor, sosyal-duygusal alanlarda çocukların gelişim ve eğitimlerini destekleyerek öğrenmeyi eğlenceli hale getirmektir.
2014-2015 Oyun Grubu Yeni Dönem Programımız için tıklayın..

PLAY İNN Cafe

Cuma günlerine özel haftasonları da belirlemiş olduğumuz serbest oyun saatimizde parti evimizin cafesinde Çocuklu Cafe imkanı sağlıyoruz! Siz ebeveynler çayınızı yudumlayarak haftanın yorgunluğunu atarken, çocuklarınız çocuk gelişim uzmanı arkadaşlarımızın gözetiminde hoşça vakit geçiriyorlar. Çocuklarınızın bu sürede PLAY INN Oyun ve Parti Evi’nde dans ederek, oyuncaklarla oynayarak, oyun hamuru-pamak boyama vb çeşitli aktiviteleri  yaparak ya da masal dinleyerek hoşça vakit geçirmesini sağlıyoruz.

Adres

Bayar Cad. Sıtmapınar Sokak No:17 Kozyatağı Kadıköy
Telefon : 0216 3610707
Gsm : 0530 2631397
E-posta: info@play-inn.com

Kroki bilgisi için lütfen tıklayın.

NASIL GELİRİM?
E-5 GÜZERGAHINDAN GELECEK MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ;
• E5’ten Bostancı istikametine dönülür.
• E5 dönüşünü takip eden 30 metre sonra Kozyatağı Yanyol istikametine dönülür.
• Kozyatağı Yanyol üzerinde shell ve aytemiz petrolü geçtikten sonra ilk ışıklardan sola dönülür. (Pembe gül pastanesinin sokağı – Şehit İlknur Keleş sokak)
• Şehit İlknur Keleş sokağın sonuna kadar gidilir.
• Sokağın sonundan sağa dönülür.
• 20 metre sonra karşımıza çıkan kavşaktan sağa SıtmaPınar sokak istikametine dönülür.
• Play inn 15 metre sonra gelen dört yol ağzında sağda yeralmaktadır.
BAYAR CADDESİNDEN GELEN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ;
• Bayar caddesinde sağda ATACAN EĞİTİM KURUMLARINI görene kadar devam edilir.
• Atacan Eğitim Kurumlarını geçtikten 20 metre sonra köşesinde MERCAN DÖNER’in bulunduğu Pınar Sokaka girilir.
• Pınar sokak bitimine kadar devam edilir.
• Pınar sokak bitiminde sola Nevzat Bulut sokak istikametine dönülür.
• Play inn 15 metre sonra gelen dört yol ağzında karşıda yeralmaktadır.
MİNİBÜS CADDESİNDEN GELEN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ;
• Minibüs Caddesinde Bostancı’dan Kadıköy istikametine giderken Ayşekadın Otobüs durağını geçer geçmez köşesinde Bolulu Hasan Usta’nın bulunduğu Oral Sokak’a dönülür.
• Oral Sokak’tan Hilmi paşa Caddesini takip edip Bayar Caddesine kadar dümdüz devam edilir. Bayar Caddesine çıkıldığında sağa dönülür.
• Bayar caddesinde sağda ATACAN EĞİTİM KURUMLARINI görene kadar devam edilir.
• Atacan Eğitim Kurumlarını geçtikten 20 metre sonra köşesinde MERCAN DÖNER’in bulunduğu Pınar Sokaka girilir.
• Pınar sokak bitimine kadar devam edilir.
• Pınar sokak bitiminde sola Nevzat Bulut sokak istikametine dönülür.
• Play inn 15 metre sonra gelen dört yol ağzında karşıda yeralmaktadır.

Share.

About Author

Leave A Reply