Koç University ELC for Kids Yaz Programı 2015 YAZ DÖNEMİ – 3 HAFTA (4-11 YAŞ)

0

PROGRAM İÇERİĞİ

Koç Üniversitesi English Language Center (ELC) for Kids Yaz programı 4-11 arasındaki öğrencileri ana dili İngilizce olan eğitmen ve mentorlarla buluşturarak sınıf içinde öğrendikleri İngilizce’yi gerçek hayatta kullanma fırsatı sunuyor. Her sene güncellenen ve bilişsel, fiziksel ve duygusal gelişimi destekleyen baseball, golf ve oryantiring gibi yaratıcı aktiviteler sayesinde öğrencilerimiz yabancı dil pratiğini sınav, seviye ve bu gibi bariyerler olmadan hevesle gerçekleştiriyorlar.

Programın en önemli parçalarından olan mentorlarımız ana dili İngilizce olan, üniversite öğrencisi veya mezunu, çocuk gelişimi ve kamp aktiviteleri konularında deneyimli adaylar arasından program sorumlusu psikolog ve öğretmenler tarafından özenle seçilip aramıza katılıyorlar. Program süresince öğrencilerimizin Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü’nde geçirdikleri zaman boyunca onlara eşlik edip her konuda yardımcı oluyor ve yeni ufuklara kapılar aralıyorlar.

PROGRAM TARİHİ

2015 YAZ DÖNEMİ – 3 HAFTA (4-11 YAŞ)

  • 22 HAZİRAN – 10 TEMMUZ (YEDEK LİSTE)
  • 20 TEMMUZ – 7 AĞUSTOS
  • 10 AĞUSTOS – 28 AĞUSTOS

HAFTA İÇİ HER GÜN 09:00 – 15:15

KATILIM ÜCRETİ: 3600 TL

GEREKLİ BELGELER

Kayıt Formu

Sağlık raporu veya aşı karnesi fotokopisi

Nüfus cüzdan fotokopisi

İdrar tahlili Katılım dönemi başlamadan en fazla 1 hafta önce yapılmış olması gerekmektedir.
İdrar tahlili teslim edilmeyen öğrenciler havuz aktivitesine katılamazlar.

1 adet vesikalık fotoğraf

KURALLAR ve TALİMATLAR

Programın Tasarımı: ELC for Kids için seçilen atölye çalışmaları 4-11 ve 9-14 yaş arası çocukların katılmalarına uygun olarak tasarlanmıştır. Takım çalışması, zaman yönetimi, planlama, koordinasyon, problem çözme, yaratıcılık, drama, kendine güven, kritik ve analitik düşünme gibi becerileri geliştirmeyi amaçlayan bu atölyeler seçmeli değildir. Her çocuk programda belirtilen atölye çalışmalarına katılacaktır.

Ödeme: Program için belirtilen ücret peşin olarak ve ONLINE ÖDEME SİSTEMİMİZ KULLANILARAK ödenecektir. Havale ile ödeme kabul edilmeyecektir. Mücbir sebep haricinde, devamsızlık hallerinde hiç bir koşulda iade yapılmayacaktır.

Sigorta: Program süresince çocuklara özel sağlık sigortası yapılacaktır. Sigortanın kapsamı sadece Üniversite kampusu içinde geçerlidir.

Acil Durumlarda: Koç Üniversitesi kampüsü içersinde oluşabilecek acil durumlarda ilk müdahalenin Koç Üniversitesi Amerikan Hastanesi Sağlık Merkezi Sağlık Ekibi tarafından yapılmasına izin veren belgenin çocuğun velisi tarafından imzalanması gerekmektedir.

Sağlık Durumu: Çocuğunuzun özel sağlık durumu ile ilgili bilmemiz gereken ayrıntıları başvuru bilgi formunda detaylarıyla belirtiniz. Çocuğunuzun fiziksel aktivite içeren atölye çalışmalarına katılmasında engel teşkil eden bir sağlık sorunu varsa kayıt sırasında bilgilendirmeniz gerekmektedir.

Davranış: Amacımız çocuklara ingilizce pratiği kazandırırken keyifli vakit

geçirecekleri emniyetli bir ortam yaratmaktır. Rahatsız edici davranışlar içinde bulunan, kendisine veya başkalarına zarar veren çocuklar uyarılara rağmen bu tip olumsuz davranışlara devam etmeleri durumunda, program ile ilişkileri kesilecektir.

Elektronik Eşya: Programdan en yüksek verimi alabilmek için her türlü oyuncak, cep telefonu, bilgisayar v.b elektronik eşyaların kullanımına izin verilmeyecektir. Çocukların yanında getirdikleri bu tip eşyaların kaybolmasından Üniversite sorumlu değildir.

Ulaşım: Servis imkanımız bulunmaktadır. Yeterli çocuk sayısına ve adreslerine göre servis güzergahları belirlenecektir.

Hazırlık: Çocukların programa ve mevsime uygun rahat kıyafetlerle gelmesi beklenmektedir.

Havuz: Temalı havuz oyunlarının gerçekleşeceği günlerde çocuklar yanlarında havlu, mayo, bone ve terlik getirmeleri gerekmektedir.

İletişim: Bilgi için (212) 338-1500 veya (549) 762-0449 numaralı telefonları ve kocelckids@ku.edu.tr mail adresini kullanabilirsiniz.

Share.

About Author

Leave A Reply