Koç University ELC for Kids Kış Programı 26 OCAK – 6 ŞUBAT

0

PROGRAM İÇERİĞİ

Koç University ELC for Kids Kış Programımızda 4-11 yaş aralığındaki çocuklarımız, ara tatil süresince hafta içi her gün, yaşıtları ile eğlenerek İngilizce konuşma ve iletişim becerilerini geliştirecekler. Kış programımızda çocuklarımıza deneyler, drama, takım çalışmaları, sportif aktiviteler, mutfak sanatları gibi atölyeler sunacağız. Kış Dönemi programımızda aktivitelerimiz ve atölyelerimiz Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsümüzün tüm imkanları kullanılarak gerçekleştirilecek.

PROGRAM TARİHİ

2015 KIŞ DÖNEMİ (4-11 YAŞ)

26 OCAK – 6 ŞUBAT

GEREKLİ BELGELER

Kayıt Formu

Sağlık raporu veya aşı karnesi fotokopisi

Nüfus cüzdan fotokopisi

1 adet vesikalık fotoğraf

 

KURALLAR ve TALİMATLAR

Programın Tasarımı: ELC for Kids için seçilen atölye çalışmaları 4-11 ve 9-14 yaş arası çocukların katılmalarına uygun olarak tasarlanmıştır. Takım çalışması, zaman yönetimi, planlama, koordinasyon, problem çözme, yaratıcılık, drama, kendine güven, kritik ve analitik düşünme gibi becerileri geliştirmeyi amaçlayan bu atölyeler seçmeli değildir. Her çocuk programda belirtilen atölye çalışmalarına katılacaktır.

Ödeme: Program için belirtilen ücret peşin olarak ve ONLINE ÖDEME SİSTEMİMİZ KULLANILARAK ödenecektir. Havale ile ödeme kabul edilmeyecektir. Mücbir sebep haricinde, devamsızlık hallerinde hiç bir koşulda iade yapılmayacaktır.

Sigorta: Program süresince çocuklara özel sağlık sigortası yapılacaktır. Sigortanın kapsamı sadece Üniversite kampusu içinde geçerlidir.

Acil Durumlarda: Koç Üniversitesi kampüsü içersinde oluşabilecek acil durumlarda ilk müdahalenin Koç Üniversitesi Amerikan Hastanesi Sağlık Merkezi Sağlık Ekibi tarafından yapılmasına izin veren belgenin çocuğun velisi tarafından imzalanması gerekmektedir.

Sağlık Durumu: Çocuğunuzun özel sağlık durumu ile ilgili bilmemiz gereken ayrıntıları başvuru bilgi formunda detaylarıyla belirtiniz. Çocuğunuzun fiziksel aktivite içeren atölye çalışmalarına katılmasında engel teşkil eden bir sağlık sorunu varsa kayıt sırasında bilgilendirmeniz gerekmektedir.

Davranış: Amacımız çocuklara ingilizce pratiği kazandırırken keyifli vakit

geçirecekleri emniyetli bir ortam yaratmaktır. Rahatsız edici davranışlar içinde bulunan, kendisine veya başkalarına zarar veren çocuklar uyarılara rağmen bu tip olumsuz davranışlara devam etmeleri durumunda, program ile ilişkileri kesilecektir.

Elektronik Eşya: Programdan en yüksek verimi alabilmek için her türlü oyuncak, cep telefonu, bilgisayar v.b elektronik eşyaların kullanımına izin verilmeyecektir. Çocukların yanında getirdikleri bu tip eşyaların kaybolmasından Üniversite sorumlu değildir.

Ulaşım: Servis imkanımız bulunmaktadır. Yeterli çocuk sayısına ve adreslerine göre servis güzergahları belirlenecektir.

Hazırlık: Çocukların programa ve mevsime uygun rahat kıyafetlerle gelmesi beklenmektedir.

Havuz: Temalı havuz oyunlarının gerçekleşeceği günlerde çocuklar yanlarında havlu, mayo, bone ve terlik getirmeleri gerekmektedir.

İletişim: Bilgi için (212) 338-1500 veya (549) 762-0449 numaralı telefonları ve kocelckids@ku.edu.tr mail adresini kullanabilirsiniz.

Share.

About Author

Leave A Reply