“KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ” ARTIK DAHA RENKLİ

0

“KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ” ARTIK DAHA RENKLİ

En çok beğenilen masallardan Kırmızı Başlıklı Kız, aplikasyon olarak tasarlandı.

Filli Boya, yenilikçi ve öncü marka kimliği doğrultusunda yepyeni bir dijital uygulamayı daha hayata geçirdi. Rengin hayata dokunan her alanından çalışmalara imza atan Fili Boya, ‘Kırmızı Başlıklı Kız’ masalını aplikasyon olarak tüketicilerin beğenisine sundu. Masal okumayı daha keyifli hale getirmek amacıyla kitaptan yola çıkarak hazırlanan aplikasyon, çocuklar için ilgi çekici ve renklerin dünyasına hitap edecek şekilde tasarlandı.

Çocukların anne-baba ve sevdikleriyle birlikte okuması için tasarlanan, mutlu sonla biten bu bol görselli aplikasyon, Türkçe ve İngilizce olarak seslendiriliyor. Ayrıca aplikasyon, çocukların masalı daha sonra tekrar dinleyebilmesi için okurken ses kaydetme olanağı da sunuyor.

Çocuklara anne-baba sözü dinleyerek dış dünyada karşılaşılabilecek tehlikelerden kaçınmayı, dikkatli ve akıllı davranarak yanlış kararlar almaktan sakınmayı öğütleyen masalın genellikle çocuklar tarafından en sevilen bölümü, kitabı okuyan kişiyle karşılıklı tekerleme gibi söylenebilecek ve oyuna dönüştürülebilecek soru cevap bölümleridir. Aplikasyon özelinde geliştirilen oyunlar ise masalın ardından çocukların öğrenirken eğlenmesini sağlamak amacıyla hazırlandı.

Filli Boya Kırmızı Başlıklı Kız uygulaması; App Store https://itunes.apple.com/us/app/filli-boyadan-k-rm-z-basl-kl-k-z/id989650189?ls=1&mt=8 ve

Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.com.filliboya.cocuk adresinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Detaylı bilgi için:

www.filliboya.com

www.facebook.com/FilliBoya

www.twitter.com/FilliBoya

www.instagram/FilliBoya

Filli Boya
Kurulduğu 1988 yılından beri inşaat malzemeleri sektörünün lideri olan Betek A.Ş., 1993 yılında inşaat boyları alanında Avrupa’nın en büyük boya markası Caparol ile teknolojik işbirliği yaparak, ‘’Filli Boya’’ markası adı altında Avrupa’nın teknolojik zenginliğini Türkiye’ye taşıdı. 2003 yılında yalıtım sektörüne girerek Dünyada 50 yılı aşkın ürün ve uygulama tecrübesine sahip Capatect Isı Yalıtım Sistemi’ni  Türkiye pazarına sundu. Filli Boya; yüksek teknolojiye sahip 152.000 m2’lik modern tesislerinde 1300’ü aşkın profesyonel çalışanıyla faaliyet gösteriyor. Yıllık 384 bin ton üretim kapasitesiyle her üründe AB’nin büyük önem verdiği çevre koruma ve çevre sağlığını dikkate alarak, AB Boya Standartlarına uygun üretim yapıyor. Avrupalı bir ortakla üretime geçen ilk Türk boya şirketi olan ‘’Filli Boya’’, sektörüne ilk yabancı sermaye girişini de sağlamıştır. Bugüne kadar Türk boya ve ısı yalıtım sektöründe henüz bilinmeyen ürünleri piyasaya sunarak; “kaliteli üretim yapan, öncü ve yenilikçi marka” kimliği kazanan ‘’Filli Boya’’, sanayide örnek gösterilen biçimde, bilinen en kısa sürede boya ve yalıtım sektörünün en güçlü firması olmuş, 2001 itibariyle boya; 2010 yılı itibariyle de ısı yalıtım sektöründe pazar liderliğini yakalamıştır.

 

Share.

About Author

Leave A Reply