BiParti ile Partilemeye Hazır olun !!

0

“BİPARTİ İLE PARTİLE” sloganıyla yola çıkan ve en özel anlarınızı unutulmaz kılmayı ilke edinen Biparti 2012’den beri Anadolu Yakası’nın seçkin semtlerinden Koşuyolu’nda hizmet veriyor.

Sıcak atmosferi, başarılı ekibi ve profesyonel hizmet anlayışıyla özel günlerinize sizin verdiğiniz önemden daha fazlasını verebilen bir parti evi olmaya devam ediyor.

Biparti 300 m2 lik müstakil alanı ile hem yetişkinler hem de çocuklar için hizmet verebiliyor. Tabiki şuan bizim odağımız çocuklar 🙂 Çocuklarınızı için aklınızdaki partiyi gerçeğe dönüştürecek Biparti ile tanışmaya hazır mısınız?

Şimdi neden Bipartiyi tercih etmelisiniz kendi cümleleri ile sizinle paylaşalım

NEDEN BİPARTİ?

Anadolu yakasının nezih semtlerinden Koşuyolu’nda bulunan BİPARTİ sizlere MERKEZİ bir lokasyon sağlıyor.
300 metrekarelik alanımıza kış bahçesi seçeneğini de ekleyerek size 4 MEVSİM parti olanağı sunuyor.
OTOPARK sorunu bulunmayan bu mekanda, vale hizmeti de vererek konuklarınızın problemlerini de çözüyor.
Rakiplerinden en büyük farkı PROFESYONEL ofis çalışması olan BİPARTİ, en ince detayları kolaylıkla yönetebiliyor.
Standart paketleri tercih edebileceğiniz gibi, yiyecek-içecekleri istediğiniz yerden sağlayacağınız seçenekte size SADECE MEKAN olanağı da sağlayabiliyor.
KALİTELİ firmalarla iş birliği içinde olan BİPARTİ, organizasyonda kullandığı ürünlere çok özen gösteriyor.
Klasikleşmiş çocuk partilerindeki başarısının yanı sıra YETİŞKİN partilerindeki iddiasıyla da eğlenmeyi planlayan yetişkinleri bekliyor.
Sizleri yaş grubuna özel tasarlanmış HİJYENİK VE KONFORLU alanlarda ağırlıyor.

 

      

 

ÇOCUK DOĞUM GÜNÜ
Çocuğunuzun bir yaş daha büyüdüğü bu özel günde, onun mutlu olup kendini özel hissedeceği ebeveynleri olarak sizlerin de bu unutulmaz eğlenceye keyifle eşlik edeceği bir parti düzenliyoruz.

Doğum günü kutlanan çocuk için anahtar sözcüğümüz “eğlence” olduğundan profesyonel animatörler eşliğinde ona ve arkadaşlarına hitap eden dekora sahip ,hijyenik ve güvenli bir oyun salonunda sunduğumuz oyunlar, eğlenceli top havuzu, pinyatalar, müzikler, danslar ve çeşitli gösteriler ile heyecan verici bir yaş günü yaşatmış oluyoruz.

Parti esnasında onların yiyecek-içecek servisini yapan ve daima gözetim altında tutan profesyonel elemanlarımız da bulunduğundan gözünüz arkada kalmayacak ve çocuğunuz eğlenirken siz de size ayrılmış sakin alanda konuklarınızla birlikte keyifle çayınızı yudumlayabileceksiniz.

Dilerseniz özel bir tema ile daha da eğlenceli kılabileceğiniz bu doğum günü organizasyonunda sizin isteğinize bağlı olarak pasta, cupcake ve diğer yiyecek-içecekleri mekanımıza isteğiniz yerden getirebiliyorsunuz.

Tüm organizasyonu bize bıraktığınız takdirde, yaratıcılıkta sınır tanımayan eğlenceli pastaları ve leziz cupcakeleri ve sizin istediğiniz diğer yiyecekleri biz hijyenik mutfağımızda özenle, leziz biçimde hazırlayıp sizlere ikram da edebiliyoruz.

BABY SHOWER
Baby shower, kültürümüze diğer ülkelerden kattığımız, bebek bekleyen anneyi eğlendirmek, endişelerini, gerginliklerini biraz olsun hafifletmek, ileride bebeğine güzel bir anı olarak gösterebileceği bir nevi “erken kutlama” partisidir.

Çevremizde yavaş yavaş sayısının arttığına tanık olduğumuz bu eğlenceli organizasyonlarda BiParti hafife alınmayacak kadar tecrübeli. Birçok kez organize ettiğimiz baby showerlarda anne ve sevdikleri için tüm ayrıntıları düşünüyor ve sizin de özel isteklerinizle organizasyonumuzu şekillendiriyoruz.

Yakında aranıza katılacak bebeğinizle alakalı sürprizler içeren özel cupcake ve kurabiyelerimiz, özel tasarım pastamız ve diğer neşeli sürprizlerimiz ile anne adayı ve konukları unutulmaz bir gün yaşayacaklar. Kutlamanın sonunda, konuklarınız sabırsızlıkla beklediğiniz bebeğiniz için anı defterine notlar tutacak ve hatıra olarak neşeli hediyeleri beraberlerinde götürecekler.

Her şeyden önce anne adayı için inanılmaz bir manevi destek olacak bu eğlenceli etkinlik için sizleri BİPARTİ’ye bekliyoruz!

DİŞ BUĞDAYI
Çocuğun biyolojik gelişiminin en önemli belirtilerinden birisi olan diş çıkarma halkımız tarafından genellikle bir törenle kutlanmaktadır. Özel olarak hazırlanan diş buğdayı , hem bebeğin dişlerinin sağlam ve düzgün olması hem de bereketli bir hayatı olması temennilerini temsil eder. Sizin de ebeveynler olarak bu tatlı gelişmeyi dostlarınız ve akrabalarınızla paylaşmak ve güzel bir anı oluşturmanız için BiPARTİ olarak her ayrıntıyı düşündük.

Diş şeklindeki eğlenceli kurabiyeler, diş buğdayı ve diğer leziz ikramlarımızla konuklarınıza ve size keyifli saatler geçirmeyi, bu özel gelişmeyi güzel bir kutlamayla taçlandırmanız için tüm yükü sizden almayı hedefliyoruz!

1 YAŞ DOĞUM GÜNÜ
Bebeğiniz yaşamındaki ilk yılını tamamlayacağı bu çok özel günde, hem ebeveynleri olarak sizin hem de onun yaşamındaki bu en özel günü en güzel kutlamayla taçlandırmak elbette ki hakkınız.

“1 YAŞ” temalı eğlenceli pastası, üzerinde onun resminin bulunduğu içecekler, onun isminin yazdığı kurabiyeler, renkli süslemeler ve sizin belirleyeceğiniz diğer detaylarla tam da bebeğinize uygun “ilk doğum günü”nü BİPARTİ ekibi olarak iddialı bir şekilde kutlayacağımızdan kuşkunuz olmasın.

Minik misafirimizin tek başına ya da arkadaşlarıyla serbest zaman geçiremeyeceği bu etkinlikte daha çok gelen konuklarınızı hedef alarak yetişkinlere özel bir hizmet felsefesini benimsedik.

Konuklarınız ve bebeğinizle, mekanımızın en güzel köşelerinde çekileceğiniz fotoğraflar, sizlere ayrılmadan vereceğimiz konsepte uygun hediyeler ve geçireceğiniz eğlenceli birkaç saat sayesinde bebeğinizin 1 yaş doğum gününü hiç unutamayacaksınız.

 

Biparti ye ulaşmak isterseniz

Adres: Koşuyolu Mah. Mahmut Yesari Sok. No:78 34718 Koşuyolu / Kadıköy / İstanbul

E-5 Tarif: Kadıköy istikametinde devam ederken Koşuyolu sapağından girilir. Medipol Hastanesi’nin yanındaki dik yokuştan yukarı çıkılarak sağa dönülür. 200 metre ileride, sol tarafta yer alan Ziraat Bankası geçildikten sonra ilk soldan girilir. Yaşam Parkı arkası, Ana Bilim Ana Okulu yanıdır.

Boğaziçi Köprüsünden Tarif: Köprü geçildikten sonra Altunizade sapağından girilir. Koşuyolu tabelaları takip edilerek Capitol AVM yönüne geçilir. Yine tabelalar takip edilerek Koşuyolu caddesinde ilerlenir. Validebağ dörtyol ağzında, sol tarafta Starbucks, sağ tarafta Mado kalacak şekilde devam edilir. 400 metre ileride, sağ tarafta yer alan İş Bankası geçildikten sonra ilk sağdan girilir ve ilk sola dönülür. Yaşam Parkı arkası, Ana Bilim Ana Okulu yanıdır.

Tel: 0216 325 0 315   |   GSM: 0530 392 52 46   |   E-Posta: info@biparti.com   |   Web: www.biparti.com

Share.

About Author

Leave A Reply