Anne – Çocuk Yoga keyfi Caddebostan’da başlıyor! 11-16 Ağustos

0

Eğitim-öğretim yılına keyifli ve öğretici etkinliklerle hazırlanan TED Rönesans Koleji, 11-16 Ağustos tarihleri arasında tüm anneleri çocuklarıyla Caddebostan Sahili’nde düzenlenen “Anne – Çocuk Yoga Etkinliği”ne davet ediyor.

Yaz aylarının sona ermesine sayılı günler kala TED Rönesans Koleji, anneleri çocuklarıyla birlikte bedensel ve ruhsal rahatlığa uzanan özel bir etkinliğe davet ediyor.

Okul, bir hafta boyunca Caddebostan Sahili’nde özel yoga eğitmeni eşliğinde ve denizin mavisine karşı “Anne – Çocuk Yoga Etkinliği” düzenliyor. Her akşam saat 19.00-20.00 arasında gerçekleşecek etkinliklere 3 – 12 yaş arasındaki çocuklarıyla dileyen tüm anneler katılabiliyor.

“Öğrencilerini hayata hazırlayan Okul”

Etkinlikleri ile ilgili açıklama yapan TED Rönesans Koleji Okul Müdürü İpek Ak, “Misyonumuz, öğrencilerimizi hayata hazırlarken, sosyal sorumluluk bilincine sahip dünya bireyleri yetiştirmek. Bu amaçla yaşam temelli ve öğrenciyi merkeze alan bir eğitim-öğretim anlayışını sürdürüyoruz. Öğrencilerin akademik gelişimlerinin mutlaka beceri gelişimleri ile desteklenmesi gerekmekte. Her çocuğun özel olduğuna inanıyor ve etkinliklerimizi çocukların ilgi, ihtiyaç, yaş ve eğitim özelliklerini karşılayacak şekilde planlıyoruz.” diyor.

TED Rönesans Koleji’nde düzenlenen birçok sosyal etkinlikle öğrencinin kültür, spor ve sanat dallarında bilgi ve becerilerini arttırmaları, özgüvenlerini pekiştirmeleri ve ilerideki sosyal yaşantılarına hazırlandıklarını vurgulayan Ak, bu kapsamda yemek, yoga, resim, heykel, müzik, yaratıcı drama, fotoğraf gibi farklı atölyeler düzenlendiğini de ekliyor.

Share.

About Author

Leave A Reply